ПРО ЗАСНОВНИКІВ

Правозахисний Центр «Ступєні» ім. Л. Толстогобуло створено у 1997 році. До 2011 року організация мала назву ЦЕВТ «Життя», Центр Етичного Відношення до Тварин. У 2011 році в зв’язку з розширенням сфер діяльності назву організації було змінено на Правозахисний Центр «Ступєні». Президент Центру – Ігор Парфенов, кінорежисер, продюсер, сценарист, головний редактор правозахисного журналу „Крик”. Центр активно співпрацює з організаціями та приватними особами, що представляють більш ніж 30 країн світу. На протязі свого існування Центр активно займається суспільною, освітньою та законодавчою діяльністю.
Діяльність Центру неодноразово освітлювалася у засобах масової інформації країн СНД, Європи та Америки. Представники нашого Центру приймали активну участь в телевізійних передачах з правозахисних тем. Центр є членом WSPA (Всесвітнє Товариство Захисту Тварин), – ця впливова організація є консультативним членом ООН та Європейського Парламенту та об’єднує більш ніж 300 організацій з понад 70 країн світу, а також до товариства PETA (Люди за Етичне Відношення до Тварин). Ми прийняті до Альянсу Проти Хутра у якості регіонального представника інтересів Альянсу в Україні, а також ми є членом Міжнародної Вегетаріанської Спілки (Великобританія).

Основні досягнення організації
1. З 1998 року Центр видає перший на території колишнього СРСР журнал „Крик”, присвячений правам людини, тварин та захисту навколишнього середовища (розповсюджується безкоштовно).
2. З 2003 року ми публікуємо першу, на території колишнього СРСР, щомісячну газету „Час на захист тварин” (розповсюджується безкоштовно).
3. З 1999 року нами був проведений безкоштовний курс лекцій з біоетики („Біоетика у Вищій Школі”) у Харківській Зооветеринарній Академії.
4. Багато жорстоких експериментів, що проводилися над тваринами у Харківській Зооветеринарній Академії та інших Вузах України були заборонені та введені нові альтернативні методи навчання.
5. Ми переклали та опублікували 12 книг, присвячених правам тварин.
6. Центр організував та провів 35 конференцій, на багатьох з яких були присутні представники правозахисних організацій Європи, Америки та Росії.
7. Центр випустив 5 правозахисних повнометражних художніх фільмів: „Коли боги заснули”, „Божевілля: виклик та боротьба”, „Розіп’яті”, „Сповідь диявола”, „Бій биків”. Фільми транслювалися на центральних телеканалах України, Росії та Європейських країн. Йде підготовка до зйомок фільму „Мартін Іден”.
8. Нами знятий документальний фільм „Душа бика”, присвячений боротьбі з коридою та кривавими фієстами у Іспанії, який отримав нагороду Genesis Awards на 22-ому фестивалі у Голівуді.
9. Центр організував більше 40 правозахисних акцій, у яких прийняли участь від 300 до 700 чоловік.
10. Було організовано понад 20 виставок та конкурсів на тему „Артисти, художники, поети, діячі культури, письменники та молодь на захист тварин ”.
11. Наша організація врятувала від браконьєрів та організувала притулок для двох шимпанзе.
12. Центр надав притулок 150 бездомним собакам та кішкам. Власними силами ми побудували міні-притулок для бездомних тварин.
13. Була врятована велика кількість диких тварин, серед яких були і тварини, занесені до Червоної Книги.
14. Ми приймали участь у ряді успішних спільних кампаніях, таких як: кампанія проти кориди, що проводилася у Москві та Барселоні (в кінці кінців корида була заборонена), а також кампанія проти розповсюдження полювання на Україні (весняне полювання було заборонене) та багато інших. Також на Україні був прийнятий Закон про захист тварин.
15. Наш центр приймав участь в міжнародних конференціях, акціях та демонстраціях, що проводилися в Англії, Іспанії, Франції, Туреччині, Болгарії, Голландії, Італії, Чехії та ін.
16. Члени Центру приймали участь у понад 100 телепрограмах з правозахисної тематики, що транслювалися та території України та Росії.
17. Нами ведеться постійна робота, спрямована на зміну та вдосконалення законодавчої бази України.

Мета Правозахисного Центру «Ступєні» – досягати припинення порушення прав та свобод людини та тварини, використовуючи законні та не насильні методи.

Наш Центр з надією дивиться у майбутнє, ми вбачаємо великі перспективи для подальшого розвитку наших ідей.

Приєднуйтесь до нас! Разом ми будемо сильніші!