МІЖНАРОДНИЙ КІНОФЕСТИВАЛЬ “КРОКИ”

  • Steps IFF
  • МІЖНАРОДНИЙ КІНОФЕСТИВАЛЬ “КРОКИ”

Міжнародний кінофестиваль “кроки” і Steps awards підвищення обізнаності про людство, тварин і навколишнього середовища.

Тут немає ні запаху, ні звуку, ні чудовиська, до якого людина не може звикнути, що перестає його помічати. (лев толстой)

6-й Міжнародний фестиваль Правого кіно “кроки” пройшов в два етапи:
1-й етап пройшов в Криму на декількох кіномайданчиках 10-13 і 25-27 жовтня.
Були покази поза конкурсом та спеціальні покази.
2-й етап пройшов в Харкові (перша столиця України) з 7 по 10 листопада.
7 листопада – офіційна церемонія відкриття фестивалю, кінотеатр “Довженка”.
7-10 листопада-покази конкурсної програми, кінозал “Боммер”.
10 листопада – церемонія нагородження переможців, кінотеатр “Довженка”.

Під егідою:

Організація Об’єднаних Націй в Україні
Звернення координатора-резидента ООН Олів’є Адама до організаторів та учасників Міжнародного правозахисного кінофестивалю “кроки”.

Добровольців Організації Об’єднаних Націй (ДООН) в Україні,
Нагорода за кращий фільм, який зображає активність і громадянську участь громадян в лавіруванні і вирішенні соціальних / гуманітарних / екологічних проблем на добровільній основі (керівник програми ДООН р-н Джованні Моцареллі).

Міністерство культури і туризму України,
Союз кінематографістів (Україна),
WSPA (Всесвітнє товариство захисту тварин) – консультативний член Європейського парламенту та ООН.

Міжнародний кінофестиваль STEPS є членом Європейської документальної мережі (EDN, Данія).

Президент фестивалю-Ігор Парфьонов (кінорежисер, керівник Центру “кроки” щодо прав людини, прав тварин та охорони навколишнього середовища імені Льва Толстого).

Ласкаво просимо на наш сайт!

Міжнародний кінофестиваль STEPS-перший кінофестиваль в країнах СНД, який охоплює широкий спектр правозахисних тем: права людини, права тварин, охорона навколишнього середовища. Фестиваль також приймає філософські та ідеологічні фільми, присвячені соціальних і політичних питань.

місія
Кінофестиваль “кроки” – некомерційна організація, покликана привернути увагу нашого суспільства до забобонів та жорстокості у сучасному світі, де порушуються права людини, пригнічуються тварини і руйнується навколишнє середовище. Де варварські звички стали частиною нашого повсякденного життя і більше не вважаються неприйнятними. Роботи творчих людей допоможуть глядачам зрозуміти, що кожна людина несе відповідальність за все, що відбувається навколо нього, допоможуть побачити наше життя під іншим кутом.
Фестиваль покликаний максимально широко розкрити тему прав людини, тварин та охорони навколишнього середовища, щоб показати людям, як рости і вдосконалюватися. Кроки кінофестивалю розкривають” незручну правду”, яку багато хто уникає.
Ми впевнені, що кіно має обнадійливою і виховує силою; це надихає засіб впливати на людей. Тому ми вважаємо, що це один з кращих способів, щоб вказати на існуючі проблеми та запропонувати шляхи їх вирішення.

Назва фестивалю має на увазі, що є уявна сходи, на якій ми всі стоїмо. Ми можемо використовувати його, щоб піднятися кроки ‘моралі’ або опуститися до варварства. Вибір залишається за нами.

Невід’ємною частиною кінофестивалю програму “Відлуння”. Ряд показів кращих фільмів демонструється в різних містах. Зазвичай він проходить у Харкові, Ялті, Москві і Санкт-Петербурзі.

Якщо у вас є які-небудь питання, не соромтеся звертатися до нас.